Пошук по сайту:

ЄС готує санкції проти співака Shaman та актора Стівена Сігала

ЄС готує санкції проти співака Shaman та актора Стівена Сігала
ЄС готує санкції проти співака Shaman та актора Стівена Сігала

Американський актор Стівен Сігал, який отримав російське громадянство, може потрапити під санкції Євросоюзу.

Про це пише EUobserver.

Раніше він фактично підтримав війну в Україні, виправдавши вторгнення "екзистенційною загрозою" для Росії та необхідністю боротьби з "нацистами".

Представник ЄС повідомив виданню, що питання розглядається і Сігала внесуть до чорного списку, якщо будуть "вагомі юридичні підстави" вважати, що його дії завдали шкоди Україні.

Також під санкції може потрапити російський співак Ярослав Дронов, відомий як Shaman, котрий був довіреною особою Володимира Путіна на президентських виборах 2024 року. І Сігал, і Дронов були присутні на інавгурації Путіна 7 травня у Кремлі. Актор був гостем аналогічної церемонії у 2018 році.

Читайте по темі: МАГАТЕ роками надавало підтримку іранським ядерникам і навчало їх у РФ

Стівен Сігал підтримав анексію Криму у 2014 році, а за два роки Путін особисто вручив йому російський паспорт. Крім цього, в актора є громадянство Сербії та США. На батьківщині його звинувачували у сексуальних домаганнях та зґвалтуванні.

У 2018 році Сігал отримав посаду спецпредставника МЗС РФ з питань російсько-американських гуманітарних зв’язків, а потім вступив до партії "Справедлива Росія – За правду".

Влаштувавшись у РФ, Сігал справив особняк на Рубльовці та часткою в підмосковній фірмі "Горки холдинг компані".

Коментарі:

comments powered by Disqus